OK TRUCKS, značka zasvätená ponuke a predaju ojazdených vozidiel certifikovaných spoločnostou Iveco.

Rok 2015 bol predzvesťou zmeny pre ojazdené vozidlá Iveco. Náročnejšia úloha, posilnený centralizovaný tím, širšie portfólio služieb a doplnkové balíčky pre konečných zákazníkov.

OK TRUCKS ponúka širokú škálu vozidiel pre zákazníkov, ktorí majú záujem o ojazdené vozidlo, ktoré je zaručene bezpečné, spoľahlivé a certifikované spoločnosťou Iveco.

Naše vozidlá prechádzajú viacerými prehliadkami a kontrolami. S cieľom čo najviac vyhovieť potrebám zákazníkov sa vozidlá na základe svojich špecifických znakov, akým je vek, počet najazdených kilometrov, miera opotrebenia pneumatík a množstvo úpravných prác vykonaných na vozidle, delia do troch kategórií - Premium, Comfort a Basic.

Tím zložený z odborníkov poskytuje našim zákazníkom podporu pri výbere toho najvhodnejšieho ojazdeného nákladného automobilu, a to na základe podnikateľského účelu a rozpočtu či na základe záruky, možností financovania a služieb mobility.

OK TRUCKS, bohatá ponuka dlhodobo spoľahlivých ojazdených vozidiel.


Download Brochure

Mesačné ponuky

Kontakt

Dostávať Newsletter

Odpovedzte prosím na všetky nasledujúce vyhlásenia

Prečítal som si Oznámenie o ochrane osobných údajov a udeľujem svoj súhlas na účely a procesy uvedené nižšie:

MARKETINGOVÉ AKTIVITY – spracovanie mojich údajov spoločnosťou IVECO Slovakia, s.r.o. v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane poštou alebo e-mailom, telefónom (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr. webovými stránkami, mobilnými aplikáciami) s cieľom odosielať obchodnú komunikáciu a newsletter, ako aj reklamu na výrobky a služby, ako je podrobne uvedené v časti 2 (iii) Oznámenia o ochrane osobných údajov:

MARKETING TRETÍCH STRÁN – poskytovanie mojich údajov dcérskym spoločnostiam IVECO Slovakia, s.r.o. a pridruženým spoločnostiam skupiny CNH Industrial, ako aj autorizovaným predajcom, distribútorom a spracovateľom s cieľom odosielať obchodné Oznámenia, ako aj reklamu na ich výrobky a služby, alebo vykonávať prieskum trhu ako je podrobne uvedené v časti 2 (iv) Oznámenia o ochrane osobných údajov: