OK TRUCKS, značka zasvätená ponuke a predaju ojazdených vozidiel certifikovaných spoločnostou Iveco.

Rok 2015 bol predzvesťou zmeny pre ojazdené vozidlá Iveco. Náročnejšia úloha, posilnený centralizovaný tím, širšie portfólio služieb a doplnkové balíčky pre konečných zákazníkov.

OK TRUCKS ponúka širokú škálu vozidiel pre zákazníkov, ktorí majú záujem o ojazdené vozidlo, ktoré je zaručene bezpečné, spoľahlivé a certifikované spoločnosťou Iveco.

Naše vozidlá prechádzajú viacerými prehliadkami a kontrolami. S cieľom čo najviac vyhovieť potrebám zákazníkov sa vozidlá na základe svojich špecifických znakov, akým je vek, počet najazdených kilometrov, miera opotrebenia pneumatík a množstvo úpravných prác vykonaných na vozidle, delia do troch kategórií - Premium, Comfort a Basic.

Tím zložený z odborníkov poskytuje našim zákazníkom podporu pri výbere toho najvhodnejšieho ojazdeného nákladného automobilu, a to na základe podnikateľského účelu a rozpočtu či na základe záruky, možností financovania a služieb mobility.

OK TRUCKS, bohatá ponuka dlhodobo spoľahlivých ojazdených vozidiel.


Download Brochure

Mesačné ponuky

Kontakt

Dostávať Newsletter

Ďakujeme za registráciu na OK TRUCKS stránke.
Čoskoro dostanete náš informačný bulletin so špeciálnou ponukou a ďalšími informáciami.
Ďakujeme za registráciu na OK TRUCKS stránke.
Čoskoro dostanete náš informačný bulletin so špeciálnou ponukou a ďalšími informáciami.
Nastala chyba. Skúste to znova neskôr alebo kontaktujte našu podporu.

Odpovedzte prosím na všetky nasledujúce vyhlásenia

Prečítal som si Oznámenie o ochrane osobných údajov a udeľujem svoj súhlas na účely a procesy uvedené nižšie:

MARKETINGOVÉ AKTIVITY – spracovanie mojich údajov spoločnosťou IVECO Slovakia, s.r.o. v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane poštou alebo e-mailom, telefónom (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr. webovými stránkami, mobilnými aplikáciami) s cieľom odosielať obchodnú komunikáciu a newsletter, ako aj reklamu na výrobky a služby, ako je podrobne uvedené v časti 2 (iii) Oznámenia o ochrane osobných údajov:

MARKETING TRETÍCH STRÁN – poskytovanie mojich údajov dcérskym spoločnostiam IVECO Slovakia, s.r.o. a pridruženým spoločnostiam skupiny CNH Industrial, ako aj autorizovaným predajcom, distribútorom a spracovateľom s cieľom odosielať obchodné Oznámenia, ako aj reklamu na ich výrobky a služby, alebo vykonávať prieskum trhu ako je podrobne uvedené v časti 2 (iv) Oznámenia o ochrane osobných údajov: